• офіс +38 (0342) 77-77-77; відділ продажу (068) 8469003

ThingsGuideIndian Education BlogThingsGuide

Об'єкти

                                                                                                                                                 
 
тел. для довідок: 0965338579, 0688469003

Для перегляду галереї натисніть на картинку:


УВАГА!  Містечко Калинова Слобода уже введене в експлуатацію. 

Не втратьте можливість придбати квартиру у збудованих будинках та отримати документи на право власності в найкоротший термін!

Дедалі частіше покупці житла звертають увагу на комфорт та екологічність. Саме тому українці в пошуку покращення житлових умов вибирають насамперед не перенаселені міста, а престижні передмістя.

Ми створили таке місце, де можна не перейматися жодними повсякденними клопотами, а просто жити й насолоджуватися життям. Ми знайшли такий земний куточок, де люди можуть жити далеко від гамірного міста і водночас користуватися всіма його вигодами.

«Калинова Слобода» - саме те місце, на яке варто звернути увагу прихильникам життя в гармонії з природою.

Містечко розташоване в екологічно чистій місцевості поблизу Чорного лісу в передгір’ї Карпат. Нерухомість в «Калиновій Слободі» влаштує не лише тих, хто слідкує за своїм здоров’ям, цінує спокій та затишок, а й задовольнить потреби найвибагливіших клієнтів, які обирають житло за рівнем комфорту, якості та екологічності проживання.

Дістатися до «Калинової Слободи» дуже легко. Містечко розташоване всього в декількох хвилинах ходи від супермаркету «Сільпо» та обладнане двома в’їздами: з вул. Набережна ім. В.Стефаника та з приміського села Крихівці.

Рух автомобілів «Калиновою Слободою» спроектовано таким чином, щоб її мешканці змогли швидко та зручно потрапити у будь-яку частину містечка. Загалом це унікальний проект, який змінює уяву мешканців міста про якісне, зручне та сучасне житло.

Сьогодні повністю завершене будівництво та роботи з благоустрою першої частини «Калинової Слободи», яка уже введена в експлуатацію. Зараз завершується спорудження другої черги містечка.

Тут є все: неповторний мікроклімат, багаторічні зелені насадження, велика відпочинкова зона, розташована на берегах річки та каскаду озер, цікава рельєфна місцевість з найчистішим повітрям в регіоні. Зручною перевагою містечка «Калинова Слобода» є його спортивно-відпочинкова інфраструктура, яка складається з багатьох спортивних майданчиків та дитячих зон дозвілля, магазинів, кафе, ресторанчиків, човнової станції та велодоріжок, що компактно розмістилися на території містечка.

Фірма «Ярковиця» надає можливість придбати житло в другій черзі містечка «Калинова Слобода» на умовах розтермінування.

При сплаті першого внеску решта суми розбивається на період розтермінування. При цьому відсутні будь-які додаткові платежі та комісії.

На території містечка знаходиться також консультаційний відділ, де на вас чекають висококваліфіковані фахівці, які нададуть повну інформацію про містечко та проведуть цікаву екскурсію.

Завітайте до «Калинової Слободи» та переконайтесь у всіх перевагах цього райського куточка.

Детальніше


Житловий комплекс «Квартал Гімназійний»

Житловий комплекс «Квартал Гімназійний» розташований у Пасічній – мікрорайоні Івано-Франківська, який стрімко розвивається у плані соціальної та транспортної інфраструктури. Зокрема, неподалік «Кварталу Гімназійного» розташовані кілька продуктових супермаркетів, великий медичний центр і дитяча поліклініка, гімназія та школа, школа-садок і професійне училище, а також зупинка тролейбусного та кількох автобусних маршрутів, що прямують в усі райони міста.

Деталі за тел. 0973000100; 0663000100

Детальніше

Квартал "Галицький"

Розпочато будівництво нового кварталу "Галицький" (вул. Хіміків поруч місця будівництва нового мосту через р. Бистриця ) З нагоди початку будівництва діють АКЦІЙНІ ціни

"Квартал Левада Затишна" (р-н ТЦ «Сільпо»)

 Увага! Розпочато будівництво "Квартал Левада Затишна"(р-н ТЦ «Сільпо») З нагоди початку будівництва діють АКЦІЙНІ ціни

«Левада Затишна» знаходиться в районі ТЦ «Сільпо» та приваблює вигідним місцерозташуванням, адже має зручне автобусне сполучення з усіма районами міста; поблизу розташовані дитячий садок, три школи, два коледжі, вище професійне училище, Аквапарк і Льодова арена. Розвинена також і соціально-побутова інфраструктура: неподалік є бібліотека, відділення дитячої поліклініки, жіноча консультація, лікарня, ринок, супермаркети продуктів, меблів, побутової та електронної техніки. У кількох хвилинах ходи розташовані парк культури та відпочинку, міське озеро та два стадіони, басейн і різноманітні спортивні майданчики.

Деталі за тел. 0503389739

Детальніше


Левада (Дем'янів Лаз)

 Скористайтесь вигідною програмою розтермінувавння платежів до 3 років. Сплачуйте щомісяця від  6700грн.
Квартал «Левада Дем’янів Лаз» – новий житловий комплекс, спорудження якого щойно розпочалось у мальовничій місцині в північній частині Івано-Франківська – на Пасічнянському пагорбі. Тож із вікон збудованих помешкань майбутнім новоселам відкриються захоплюючі краєвиди не лише сусіднього дендропарку, а й усього міста, а також Чорного лісу та Карпатських гір.

Деталі за тел. 0973000100; 0663000100

Детальніше


Квартал Левада (4 черга)

Розтермінування до 2 років
УВАГА! КОЖНОМУ ПОКУПЦЮ ТРИКІМНАТНОЇ КВАРТИРИ КОМОРА У ПОДАРУНОК!

Деталі за тел. 0973000100; 0663000100
АКЦІЯ ДІЄ З 01.11.17 ДО 20.01.18Р.
 

Квартал Лемківський


                                                                                Увага!!!  Ррозпочатто будіництво за адресою Пасічна, 15. 
                                                Скористайтесь можливістю придбати квартиру на умовах розтермінування.
                                                             Деталі за оф. тел. 711-712; моб. 0503784070; 0969506271; 0997163521
          
   

Детальніше


Квартал Патріот (3 черга)


 БУДІВНИЦТВО 3 ЧЕРГИ КВАРТАЛУ ПАТРІОТ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ

Розтермінування до1 року.

Деталі за оф. тел.711-712; моб. 0503784070; 0969506271; 0997163521


 Вигідне місцерозташування: зручне автобусне сполучення з усіма районами міста, поблизу розташовані два коледжі, вище професійне училище, три школи, дитячий садок, Аквапарк і Льодова арена. Насичена соціально-побутова інфраструктура: неподалік є бібліотека, відділення дитячої поліклініки, лікарня, ринок, супермаркети продуктів, меблів, побутової та електронної техніки. У кількох хвилинах ходи розташовані парк культури та відпочинку, міське озеро та два стадіони, басейн і спортивні майданчики.


Детальніше


Квартал Патріот

 
Розпочато будівництво нового будинку біля вул. Довженка.   Не втратьте можливість придбати квартиру за
 вигідною ціною!

 Деталі за оф. тел.:
 711-712; моб. 0503784070;   0969506271;   0997163521